سرور های DL.ML

سرور اچ پی سری ML

 

 

سرور ML

 

به سرورهای ایستاده یا Tower Series، سرورهای ML می گویند که مخفف کلمه Modular line می باشد.

از سرورهای مخصوص بیزینس ها و کسب و کارهای کوچک ، می توان به سری ML یا Tower اشاره کرد.

عدم وابستگی به رک از بهترین مزیت سری ML است که می تواند راهکار مناسبی در شرکت های کوچک باشد.

برای دفاتر و شرکت هایی که در حال توسعه و رشد هستند، سرورهای HP Proliant که در رده ML تولید می شود مناسب است، و این مورد قابل ذکر است که قدرت پردازشی این سرورها به اندازه قدرت سرورهای سری DL نمی باشد.

سرورهای ML در سه گروه 100 . 300 . 500 تولید می گردند.

به عنوان مثال سری هایML100 و ML300 را می توان نام برد که در سرور ML قرار دارند. البته سری ML500 هم از سری این سرورها بود که از چرخه تولید شرکت HP خارج شده است.

سری ML100 :

سرور HP ML بسیار ساده، مناسب برای دفاتر با فضاهای کوچک کاری و قابلیت اطمینان و گسترش را با کمترین هزینه ارائه می دهد، و برای Networking File and Print Shared Internet Access HPC Clusters که دارای مدل های ML110 و ML150 می باشد، قابل استفاده است.

سری ML300 :

  • انعطاف پذیری بالا در میزان حافظه و I/O و مدیریت پیشرفته از راه دور، قابلیت پشتیبانی از یک  یا دو پردازنده، قابلیت و کارایی گسترش بالا.
  • سرورهای ML مناسب برای افرادی که دنبال هزینه نگهداری و انرژی کم هستند، دسترسی اشتراکی به فایل،اینترنت،شبکه بندی پرینت هستند، نیازمند به پاسخگویی مطمئن هستند، با کمترین هزینه به یک پیکربندی درست برسند، دفاتر یا شعبات از راه دور دارند، و از PC به جای سرور استفاده می کنند.

 

 

 

سرور اچ پی سری DL

 

 

سرور DL

 

به سرورهای  خوابیده و مخصوص رک، سرورهای DL می گویند که مخفف کلمه Density Line می باشد.

این سرور ها با سایز متوسط با قابلیت انعطاف و مدیریت پذیری بالا بسیار پر قدرت بوده و مناسب پردازش های متنوع و کسب و کارهای متوسط یا بزرگ است که برای استفاده باید در رک قرار گیرد.

مدل های 100 . 300 . 500 . 700 و 900 را می توان در سرور DL نام برد، که از پرفروش ترین مدل ها از سری DL سرور HP می توان به PROLIANT DL380 (برای محیط های دارای رک) اشاره کرد. طراحی این سرورها بر اساس پشتیبانی از میزان حافظه دیسک و I/O است.

سری DL100 :

این سری از سرور اچ پی با قابلیت پشتیبانی دو پردازنده بسیار ساده و کم هزینه و برای دفاتر کوچک با معماری یک لایه مناسب بوده است، و برای Networking File and Print Shared Internet Access که دارای مدل های DL 160 . DL 165 . DL 120 . DL . DL180 می باشد، قابل استفاده است.

سری DL300 :

مناسب برای دیتاسنترها و دفاتر بزرگ، با قابلیت پشتیبانی دو پردازنده، در مدلهای متفاوت و متنوع است.

 برای Front-Email Database ، End Network Application HP که دارای مدلهای DL385 , DL370 , DL360 , DL320 و DL380 می باشد قابل استفاده می باشد.

سری DL500 : 

برای پردازشهای سنگین و برنامه های کاربردی که دارای اهمیت بسیار بالایی هستند، این سری از سرور HP قابل توسعه با قابلیت پشتیبانی از چهار پردازنده ایده آل را دارد.

سرورهای DL مناسب برای افرادی که دیتاسنترها هدف آنها و به دنبال تنوع زیاد در سرورهای خود هستند، نیازمند به HPC، بیزینس و کسب و کاری که شامل ایمیل،مجازی سازی و پیام رسانی و شبکه بندی، نیاز اصلی آنها است، هدف آنها حافظه هوشمند، و دارای رک هستند، نیازمند پاسخگویی مطمئن و ظرفیت استوریج داخلی بیشتر و داشتن هسته های بیشتر در پردازنده است.

شما می توانید با وارد شدن به فروشگاه ایران اچ پی سرور، علاوه بر دریافت اطلاعات در مورد فروش سرور HP سری ML استوک و فروش سرور HP سری DL با بهترین قیمت و دیگر تجهیزات مورد نیاز را مشاهده نمایید.

 

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X