سرور hp G8

سرور HP ProLiant DL380p G8

 

سرور HP ProLiant DL380p G8 ، مجموعه نسل بعدی سرورهای دو یونیت (2U) و 2 سوکت CPU را برای صنایع مهیا کرده است. این سرور انتخابی مناسب برای محیط های دیتاسنتر تبدیل شده است زیرا با افزایش انعطاف پذیری و سازگاری در پیکربندی و طراحی کارآمد و عملکرد خوب این سرور در افزایش بازدهی مصرف انرژی به راه حلی مناسب برای نیازهای محاسباتی تبدیل شده است.

یکی از پرفروش ترین سرورهای نسل 8 برند HP که در خانواده سرورهای رک مونت 2U قرار گرفته است را می توان سرور HP ProLiant DL380p G8 نام برد که دارای دو سوکت پردازنده FCLGA2011 می باشد و دو نوع فرمت سایز هارد LFF و SFF را بر حسب نیاز می تواند پشتیبانی کند.

 

سرور HP ProLiant DL380p G8 به صورت کشویی با کمک ریل کیت درون رک ها جای می گیرد. دو درگاه USB و VGA در پنل جلویی سرور قرار دارند. از باکس هاردهای SSF و LFF به صورت ماژولار می توان استفاده کرد و همچنین از درایو نوری مثل DVD-RW می توان استفاده نمود، که هر کدام دارای باکس مربوط به خود هستند. مانند بیشتر سرورهای انعطاف پذیر اچ پی، هاردها هم با دارا بودن Hot-Plug، بدون نیاز به خاموش کردن سرور، قابل ارتقا و تعویض می باشند.

 

در کل می توان گفت مدیران شبکه و IT به دلیل طراحی سخت افزاری این نوع سرورها و بیشتر سرورهایی که از ویژگی Hot-Plug یا Hot-Swap استفاده می کنند، از ابزاری مانند پیچ گوشتی دور هستند.

این مدل سرور با قابلیت نصب دو پاور به صورت Redundant به گونه ای طراحی شده است که بازدهی انرژی تا 94 درصد را داشته باشد.

 

سرورhp G8

 

 

از خصوصیات سرور HP ProLiant DL380p G8 ، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. در سرویس دهی بسیار پیشرفته است.
  2. از استاندارد دو یونیت برخوردار است.
  3. برای نصب سخت افزار، عملکردی فوق العاده و افزایش انعطاف پذیری دارد.

و در آخر اینکه این نوع سرور در انواع کسب و کار های های شرکتی کوچک، تا کسب و کار های بزرگ مورد استفاده قرار گرفته، دلیل اصلی آن نصب آسان و ماژولار بودن و حذف کابل های اضافی در این سرورها است که باعث سهم بیشتر سرورهای اچ پی در بازار و پر طرفدار بودن آن شده است. مدل ProLiant DL380 در سرورهای منعطف برند HP دارای جایگاه خاصی در بازار IT بوده و یکی از پرفروش ترین ها می باشد.

 

 

هم اکنون با کارشناسان ما در سایت ایران اچ پی سرور در تماس باشید، آنها قیمت سرور اچ پی سرور HP G8 استوک و نحوه خرید آن و سایر مشخصات سرور HP را به شما ارائه خواهند کرد.

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X