شاسی HP ProLiant DL380 G7 SFF

(0 امتیاز) 0 فروش

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شرکت HP بی شک یکی از بهترین تولید کننده های شاسی در جهان می باشد.
شاسی HP DL380 G7 یکی از برترین و پر فروش ترین شاسی های موجود در جهان می باشد که با وجود نسل های جدید تری که شرکت hp به بازار عرضه کرده است هنوز محبوبیت خود را در بین کاربران از دست نداده و مشتاقان بسیار ریادی دارد، این شاسی رک مونت

 

 

 

تعداد

اشتراک:

شرکت HP بی شک یکی از بهترین تولید کننده های شاسی در جهان می باشد.
شاسی HP DL380 G7 یکی از برترین و پر فروش ترین شاسی های موجود در جهان می باشد که با وجود نسل های جدید تری که شرکت HP به بازار عرضه کرده است هنوز محبوبیت خود را در بین کاربران از دست نداده و مشتاقان بسیار ریادی دارد، این شاسی رک مونت دارای دو یونیت و مناسب برای قرار دادن در انواع رک و استفاده در مراکز داده می باشد. این شاسی به دلیل قابلیت های بالایی که دارد تمام برنامه های کاربردی شما را پشتیبانی می کند.
شاسی DL380 G7 SFF قابلیت انطباق پذیری بالایی دارد با توجه به این ویژگی شما می توانید شاسی خود را در راستای اهداف و نیازهایتان تنظیم کنید، این شاسی بسیار قدرتمند است  و همچنین در هر زمان و هر مکانی در دسترس است. سرور DL380 در شرکت ها یا سازمان های بزرگ و کوچک به منظور طراحی های مهندسی و مجازی سازی استفاده می شود. این محصول قابلیت پشتیبانی از دو سی پی یو قدرتمند سری Xeon 5500 و Xeon 5600 با سرعت 2.93 گیگا هرتز پشتیبانی می کند. همچنین هرکدام از این سی پی ها دارای حداکثر 6 هسته می باشد و در مجموع این شاسی حداکثر دارای 12 هسته می باشد که عملکرد دستگاه را ارتقا بخشیده است. این دستگاه برای پایداری بیشتر داده ها از رید کنترلر P410i با یک گیگابایت حافظه ی کش پشتبانی می کند. این شاسی حداکثر از 12 اسلات رم از نوع DDR3 پشتیبانی می کند.
نوع فضای ذخیره سازیی که این شاسی پشتیبانی می کند SAS و SATA می باشد و حداکثر حافظه ی دخیره سازی که پشتیبانی می کند 19.2 ترابایت می باشد .
پاوری که توسط این شاسی پشتیبانی می شود، دو پاور با قدرت های 460 وات، 750 وات و یا 1200 وات می باشد.
برای بررسی دقیق تر این شاسی اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

مدل شاسی

تعداد unit

وضعیت کالا

مدل cpu

, ,

تعداد cpu

ram support

, ,

تعداد هارد

نوع سایز هارد

تعداد power

رید کنترلر

ریل کیت

X