شاسی HP ProLiant DL320e G8 LFF

(0 امتیاز) 0 فروش

شاسی HP ProLiant DL320e G8 LFF در سال 2012 میلادی به بازار عرضه شده است و تولید آن تا سال 2016 میلادی ادامه داشت. آیا شما نیاز به یک شاسی داربد که علاوه بر ارائه ی خدمات مطلوب به فضای زیادی نیاز نداشته باشد و کمک به سزایی در کاهش هزینه ها و مصرف برق داشته باشد؟

 

 

اشتراک:

شاسی HP ProLiant DL320e G8 LFF در سال 2012 میلادی به بازار عرضه شده است و تولید آن تا سال 2016 میلادی ادامه داشت. آیا شما نیاز به یک شاسی داربد که علاوه بر ارائه ی خدمات مطلوب به فضای زیادی نیاز نداشته باشد و کمک به سزایی در کاهش هزینه ها و مصرف برق داشته باشد؟ پیشنهاد ما به شما شاسی HP ProLiant DL320e G8 LFF است . این شاسی از جدید ترین فناوری برای پاسخ گویی به نیاز شما بهره می برد و شاسی ایده آل برای کسب و کار های کوچک می باشد. شاسی HPE ProLiant DL320e Gen8 یک شاسی رک مونت تک یونیت است که دارای طراحی خاص می باشد. حافظه های رم موجود در این شاسی DDR3 با فرکانس های 1066 و 1333 مگاهرتز می باشد و حداکثر تا 8TB فضای ذخیره سازی داخلی را پشتیبانی می کند. این شاسی ایده آل برای مشاغل کوچک ، فروشگاه های زنجیره ای ، بنگاه ها یا سایر مواردی است که به سرور کم هزینه احتیاج دارند.
تعداد CPU یی که توسط این سرور پشتیبانی می شود یک عدد سی یو از سری E3-1200 V2 می باشد .
همچنین این دستگاه برای پایداری بیشتر داده ها از رید کنترلر P420i پشتبانی می کند.
این شاسی دارای دو اسلات بوده و عملکرد I/O را به بهترین نحو ممکن ارائه می دهد.
این شاسی از iLO4 پشتیبانی می کند به عبارت دیگر این شاسی پکیجی کامل از راه هایی برای مدیریت از راه دور را به کاربران ارائه می دهد و می تواند گزینه ی مناسیی برای استفاده در شرکت های کوچک، بزرگ و سازمان ها باشد.
علت محبوب بودن این شاسی تک یونیت بودن آن و اشغال فضای کمتر در رک می باشد.
این شاسی همچنین به همراه ریل کیت (Rail kit) عرضه می شود .
شاسی HP ProLiant DL320e G8 LFF از حداکثر 4 عدد هارد LFF پشتیبانی می کند.
برای بررسی های دقیق تر اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

مدل شاسی

تعداد unit

وضعیت کالا

مدل cpu

تعداد cpu

ram support

,

تعداد هارد

نوع سایز هارد

تعداد power

رید کنترلر

ریل کیت

X