شاسی HP ProLiant DL380 G10 LFF

(0 امتیاز) 0 فروش

شاسی HP ProLiant DL380 G10 LFF بی شک یکی از بهترین و پرفروش ترین شاسی های موجود در جهان  می باشد. این شاسی در سال 2017 میلادی طراحی شده است. این شاسی رک مونت می باشد و دو یونیت از فضای داخل رک را اشغال کرده است .

 

 

اشتراک:

شاسی HP ProLiant DL380 G10 LFF بی شک یکی از بهترین و پرفروش ترین شاسی های موجود در جهان  می باشد. این شاسی در سال 2017 میلادی طراحی شده است. این شاسی رک مونت می باشد و دو یونیت از فضای داخل رک را اشغال کرده است . این شاسی برای استفاده در انواع رک و دیتاسنتر مناسب می باشد.شرکت HP از آخرین تکنولوژی و فناوری ها برای تجهیزات نصب شده در این دستگاه استفاده کرده است . این سرور قابلیت ارتقا پذیزی دارد، همچنین این محصول از سرویس دهی بی نظیری برخوردار است و پیکربندی آن بسیار منعطف می باشد و برای تعبیه ی انواع سخت افزارها مناسب می باشد. طراحی DL380 G10 به گونه ای است که پیچیدگی ها و هزینه ها را به طور قابل توجهی کاهش داده است.
این سرور حداکثر از دو عدد سی پی یو از خانواده ی Intel XEON سری 6132 پشتیبانی می کند که عملکرد سیستم را به طور قابل توجهی افزایش داده است.سرعت پردازش این سی پی یو 2.60 گیگاهرتز می باشد .
رمی که توسط این شاسی پشتیبانی می شود DDR4 2600 است و این سیستم از 24 اسلات DIMM به جهت تعبیه ی حافظه ی هوشمند DDR4 پشتیبانی می کند. این دستگاه برای افزایش پایداری داده ها از رید کنترلر P408i پشتیبانی می کند.
شاسی HP ProLiant DL380 G10 LFF  دارای 2 عدد پاور نیز می باشد.
همچنین این شاسی دارای ریل کیت نیز پمی باشد و حداکثر هارد آن 19 عدد هارد LFF می باشد.
سی پی یو هایی که در این شاسی جایگذاری می شود INTEL XEON platioum 8100 – INTEL XEON Gold 5100 – INTEL XEON Gold 6100 – INTEL XEON Silver 4100 می باشند.
هم چنبن این شاسی قابلیت سرویس دهی به سیستم های عامل جدید و پر کاربرد از جمله Windows Server 2019، Red Hat Enterprise Linux و  Red Hat Enterprise Linux را دارد.
برای دریافت مشاوره و جزییات بیشتر در مورد تهیه این محصول با کارشناسان فروشگاه اینترنتی ایران اچ پی سرور در ارتباط باشید.
برای بررسی دقیق تر اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

مدل شاسی

تعداد unit

وضعیت کالا

مدل cpu

, , ,

تعداد cpu

ram support

,

تعداد هارد

نوع سایز هارد

تعداد power

رید کنترلر

ریل کیت

X