شاسی HP ProLiant DL380 G10 SFF

(0 امتیاز) 0 فروش

شاسی HP ProLiant DL380 G10 SFF از جدیدترین، بهترین و پر فروش ترین سرورهای کمپانی HP می باشد که در سال 2017 از آن رو نمایی شده است .این سرور بی شک یکی از بهترین و پرفروش ترین سرور های موجود در جهان می باشد. این سرور رک مونت می باشد

 

 

اشتراک:

شاسی HP ProLiant DL380 G10 SFF از جدیدترین، بهترین و پر فروش ترین سرورهای کمپانی HP می باشد که در سال 2017 از آن رو نمایی شده است .این سرور بی شک یکی از بهترین و پرفروش ترین سرور های موجود در جهان می باشد. این سرور رک مونت می باشد و دو یونیت از فضای داخل رک را اشغال می کند و برای به کار گیری در انواع رک ها و دیتاسنترها مناسب می باشد. شرکت HP از اخرین تکنولوژی و فناوری ها برای تجهیزات نصب شده در این دستگاه استفاده کرده است . این سرور قابلیت ارتقا پذیزی دارد و همچنین این محصول از سرویس دهی بی نظیری برخوردار است و پیکربندی آن بسیار منعطف می باشد .
از ویژگی های این محصول می توان به امنیت بالای آن اشاره کرد. طراحی DL380 G10 به گونه ای است که پیچیدگی ها و هزینه ها را به طور قابل توجهی کاهش داده است. این سرور حداکثر از دو عدد سی پی یو از خانواده ی Intel XEON پشتیبانی می کند که عملکرد سیستم را به طور قابل توجهی افزایش داده است. سرعت پردازش این سی پی یو 2.60 گیگاهرتز می باشد .
رمی که توسط این شاسی پشتیبانی می شود DDR4 2600 است و این سیستم از 24 اسلات DIMM حافظه ی هوشمند DDR4 پشتیبانی می کند. این دستگاه برای افزایش پایداری داده ها از رید کنترلر هوشمند P408i پشتیبانی می کند.
شاسی HP ProLiant DL380 G10 SFF دارای 2 عدد اسلات پاور نیز می باشد.
همچنین این شاسی داری ریل کیت نیز می باشد و حداکثر هارد آن 30 عدد هارد در ابعاد SFF می باشد.
سی پی یو هایی که در این شاسی جایگذاری می شود INTEL XEON platioum 8100 – INTEL XEON Gold 5100 – INTEL XEON Gold 6100 – INTEL XEON Silver 4100 می باشند.
برای دریافت مشاوره و جزییات بیشتر در مورد تهیه این محصول با کارشناسان فروشگاه اینترنتی ایران اچ پی سرور در ارتباط باشید.
برای بررسی دقیق تر اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

مدل شاسی

تعداد unit

وضعیت کالا

مدل cpu

, , ,

تعداد cpu

ram support

,

تعداد هارد

نوع سایز هارد

تعداد power

رید کنترلر

ریل کیت

X