شاسی HPE ProLiant ML10 G9 LFF

(0 امتیاز) 0 فروش

سرور HPE ProLiant ML10 Gen9  LFF فناوری های مرتبط با سرور را برای کاربران خانگی و یا مشاغل کوچک عرضه می کند؛ برای آنهایی که به دنبال امکانات و کارایی سرور هستند و قصد ندارند هزینه زیادی بپردازند.
اگر می‌خواهید اولین سرور خود را بخرید و یا به دنبال جایگزینی برای کامپیوتر مونتاژی خود که به جای سرور از

 

 

اشتراک:

سرور HPE ProLiant ML10 Gen9  LFF فناوری های مرتبط با سرور را برای کاربران خانگی و یا مشاغل کوچک عرضه می کند؛ برای آنهایی که به دنبال امکانات و کارایی سرور هستند و قصد ندارند هزینه زیادی بپردازند.
اگر می‌خواهید اولین سرور خود را بخرید و یا به دنبال جایگزینی برای کامپیوتر مونتاژی خود که به جای سرور از آن استفاده می‌کنید، هستید و یا اگر سروری سطح پایین می‌خواهید که در عین ارزانی، کارا و مطمئن باشد،کارشناسان سخت افزاری فروشگاه اینترنتی ایران اچ پی سرور، شاسی HPE ProLiant ML10 Gen9 LFF را پیشنهاد می‌دهند. این سرور اچ پی برای کسب‌وکارهای کوچک و مصارف خانگی شما مناسب بوده و در عین حال آماده‌سازی و راه‌اندازی آن نیز آسان است. شاسی اچ پی ML10 در واقع یک Mini Tower است و قیمت ارزان آن، این شاسی را به اولین جایگزین مناسب برای workstation های قبلی تبدیل می‌کند.
این شاسی اچ پی در واقع در رده ارزان‌ ترین سرور پرولیانت اچ پی است و شرکت‌های SMB یا همان شرکت‌های کوچک و متوسط، هدف این شاسی هستند خصوصا آن‌هایی که قصد استفاده از Microsoft Office 365 و Azure را دارند اما در عین حال نیز می‌خواهند از سرویس شبکه محلی و پشتیبان‌گیری نیز استفاده کنند.
ارتقاپذیری آن باعث می‌شود بتوان از آن در انواع حجم‌های کاری استفاده کرد و کارایی آن نیز امکان از دست رفتن داده و گم شدن اطلاعات در هنگام خرابی ناگهانی سیستم (Data Loss) را کاهش می‌دهد. این شاسی ایستاده و تک پردازنده اچ پی، با داشتن کمترین قیمت، می‌تواند اولین شاسی شما باشد. شاسی ML10 G9 LFF با داشتن تکنولوژی سروری امکان استفاده شبانه‌روزی با قابلیت اطمینان و طول عمر بالا را فراهم می‌کند.
این شاسی بصورت تاور و ایستاده است که از پردازنده های E3-1200 v5 و G4400 پشتیبانی می کند.
برای بررسی دقیق تر این شاسی اینجا را کلیک کنید.

 

 

مدل شاسی

تعداد unit

تعداد cpu

مدل cpu

ram support

تعداد هارد

نوع سایز هارد

تعداد power

رید کنترلر

ریل کیت

X