ریل کیت DL360 G7

(0 امتیاز) 0 فروش

۷۵۰,۰۰۰ تومان

ریل کیت DL360 G7 شامل دو تیغه ی فلزی هستند که داخل رک بسته می شوند و سرور به صورت کشویی داخل رک جا گذاری می شود. هنگامی که شما با ریل کیتی مواجه هستید، می توانید آن ها را بین ریل های کشویی و ریل کیت ایستاده طبقه بندی کنید.

 

 

تعداد

اشتراک:

ریل کیت DL360 G7 شامل دو تیغه ی فلزی هستند که داخل رک بسته می شوند و سرور به صورت کشویی داخل رک جا گذاری می شود. هنگامی که شما با ریل کیتی مواجه هستید، می توانید آن ها را بین ریل های کشویی و ریل کیت ایستاده طبقه بندی کنید. ریل کیت های کشویی به شما این امکان را می دهند که سیستم خود را از قفسه به طور کامل خارج کنید (مثل کشوی وسایل در آشپزخانه) که باعث می شود سرور بدون اینکه نیاز به خارج کردن آن از قفسه باشد، سرویس گردد. خارج کردن سرور از قفسه با وزن بالایی که دارد مطمئنا مشکلات مخصوص به خود را خواهد داشت. این در حالی است که اغلب سرورها در حال سرویس دهی به مشتریان و کاربران می باشند، نیاز است که سرور در حین سرویس دهی و در داخل رک سرویس گردد.
ریل ها می توانند مشکلات زیادی به همراه داشته باشند، ریل های خاص فقط با سیستم های خاص سازگار هستند و نیاز به ابزارهای خاصی برای نصب و تعمیر دارند. کارشناسان فروشگاه اینترنتی ایران اچ پی سرور اینجا هستند تا شما را در مسیر درست هدایت کنند و ریل هایی را که به سرعت نصب شده و مقرون به صرفه هستند را به شما معرفی کنند. ما به شما کمک می کنیم تا ریلی مناسب با رک و سرور خود انتخاب کنید.
اگر شما برای سرور Dell PowerEdge یا HP ProLiant نیاز به ریل دارید، به جای درستی مراجعه کرده اید! فروشگاه اینترنتی ایران اچ پی سرور انتخاب گسترده ای از ریل کیت ها را برای انواع سرور های شرکت اچ پی در نسل های مختلف و بازوهای انتقال کابل (CMA) ارائه می دهد که برای نیازهای خاص شما تضمین شده است. ریل کیت های ما شامل ارتفاع ۱U، ۲U و ۳U هستند، هر کدام با حداکثر ظرفیت وزن ۲۰۰ پوند (۹۱ کیلوگرم). هدف ما در فروشگاه اینترنتی ایران اچ پی سرور این است که مشتریان خود را با بالاترین کیفیت تجهیزات IT و با کمترین هزینه پشتیبانی کنیم.

 

 

 

 

X